Anadolu Halk ve Barış Platformu AHBAP buluşmaları farklı etkinliklerle, farklı şehirlerde  AHBAP gönüllüleri eşliğinde gerçekleşti.

Adana,Denizli, İzmir, Ankara, Hatay, Mardin, Kocaeli, Gebze, Ordu, Siirt, Balıkesir, Karabük, Tokat, Sivas, Mersin, Edirne, Konya, Van, Aydın, Kayseri, Erzurum, Antalya, Muğla, Niğde, Samsun, Gaziantep, Sakarya, Zonguldak  ve İstanbul AHBAPları illerinde oluşturdukları etkinliklerde bir araya geldiler.

Adana’da buluşan AHBAPLAR  Atatürk Parkında kitap okuma bilinci oluşturmak adına kitap okuma etkinliği düzenledi. Denizli’de ise açık havadan yararlanan AHBAPLAR piknikte bir araya gelerek, projelerini konuşup açık havanın tadını çıkardılar. İzmir, Mardin, Kocaeli, Gebze, Ordu, Siirt, Balıkesir, Karabük, Tokat, Sivas,  Edirne, Konya, Van, Aydın, Kayseri, Erzurum, Antalya, Muğla, Niğde, Gaziantep, Sakarya, Zonguldak  ve İstanbul AHBAPLAR  belirlenen mekanlarda toplanarak, yeni projeler ürettiler.

Bazı AHBAP Platformlarının ise ilk buluşmasıydı.  İlk defa bir araya gelenler AHBAP Platformu ve projeleri hakkında bilgilendirildiler.

AHBAP Platformları önümüzdeki günlerde bu toplantılarda alınan kararları, yeni proje ve etkinlikleri gerçekleştireceklerini, , insan, doğa veya hayvan ayırt etmeden bu iyilikleri herkese aşılamaya devam edeceklerini açıkladırlar.

 

2 Yorum
  1. Nazike Öncel 2 hafta önce

    Afyonkarahisarda da bir ahbap buluşması düzenlense bilgi verilse neler yapabiliriz nasıl daha bilinçli olabiliriz bu konular hakkında konuşulsa projeler hazırlansa gruplar şeklinde nasıl olur bilgilendirme yapabilir misiniz ?

  2. Dursun Ali AKDEMİR 1 hafta önce

    merhabalar,
    bu siteye yeni üyeyim. yapılan işler ve olayın mantığında kendimi bulabildiğim için buradayım. siteyi nasıl kullanabileceğimiz ve eylemliliklerimizi nasıl gerçektirecegimiz , yâni genel olarak iletişim kurabileceğimiz birileri var mi ? site yöneticisi, ya da bölgemizin ahbapları ile nasıl iletişim kurabiliriz vs. konularında yardımlarınızı rica ediyorum.

Bir Cevap Bırakın

AHBAP PLATFORMU ÜYELİK SİSTEMİ

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account