Anadolu Halk ve Barış Platformu AHBAP buluşmaları farklı etkinliklerle, farklı şehirlerde  AHBAP gönüllüleri eşliğinde gerçekleşti.

Adana,Denizli, İzmir, Ankara, Hatay, Mardin, Kocaeli, Gebze, Ordu, Siirt, Balıkesir, Karabük, Tokat, Sivas, Mersin, Edirne, Konya, Van, Aydın, Kayseri, Erzurum, Antalya, Muğla, Niğde, Samsun, Gaziantep, Sakarya, Zonguldak  ve İstanbul AHBAPları illerinde oluşturdukları etkinliklerde bir araya geldiler.

Adana’da buluşan AHBAPLAR  Atatürk Parkında kitap okuma bilinci oluşturmak adına kitap okuma etkinliği düzenledi. Denizli’de ise açık havadan yararlanan AHBAPLAR piknikte bir araya gelerek, projelerini konuşup açık havanın tadını çıkardılar. İzmir, Mardin, Kocaeli, Gebze, Ordu, Siirt, Balıkesir, Karabük, Tokat, Sivas,  Edirne, Konya, Van, Aydın, Kayseri, Erzurum, Antalya, Muğla, Niğde, Gaziantep, Sakarya, Zonguldak  ve İstanbul AHBAPLAR  belirlenen mekanlarda toplanarak, yeni projeler ürettiler.

Bazı AHBAP Platformlarının ise ilk buluşmasıydı.  İlk defa bir araya gelenler AHBAP Platformu ve projeleri hakkında bilgilendirildiler.

AHBAP Platformları önümüzdeki günlerde bu toplantılarda alınan kararları, yeni proje ve etkinlikleri gerçekleştireceklerini, , insan, doğa veya hayvan ayırt etmeden bu iyilikleri herkese aşılamaya devam edeceklerini açıkladırlar.

 

0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

AHBAP PLATFORMU ÜYELİK SİSTEMİ

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account