AHBAP Platformu sosyal medyada #ÜniversitelilereAhbapOluyoruz hashtag’iyla örgütlenerek, Türkiye’nin bir çok ilindeki üniversitelere yeni eğitim döneminde kayıt için gelen öğrenci ve ailelere destek oluyor.

AHBAP  Platformu üniversite kayıt haftasına duyarsız kalmadı. İnsanların hayatında ilklerin önemli olduğunu bilen AHBAP’ lar,  bir çok ilde gönüllü olarak üniversiteye ilk  kayıta gelen, yerleşme planı yapan, bulunduğu bölgeyi tanımaya çalışan öğrencilere destek çıktı. Bazıları otogarda karşılandı, bazılarına  üniversite yerleşkeleri gezdirildi,  kayıt konusunda yardımcı olundu.

Adaylar, kazandıkları üniversitelere 19 Ağustos’a kadar giderek kayıt olabilecek. Sizlerde kayıt için gittiğiniz şehirde kendinizi yalnız hissediyorsanız #ÜniversitelilereAhbapOluyoruz hastagıyla  sosyal medyada sizlere destek olmak isteyen insanlarla tanışabilir AHBAP olabilirsiniz.

Hâlâ üniversiteli olamamış adaylar için ek yerleştirme tercihleri ise 26-30 Ağustos’ta alınacak, kayıtları da 6-9 Eylül’de olacak.

Ahbap Medya Servisi

Ümit Türkkan

4 Yorum
 1. Özay Ünal 10 ay önce

  Ahbap ailesi olarak sosyal sorumluluk projelerinde en önde olacağız.

 2. Umut Demirci 10 ay önce

  Sevgili dostlar sizler de Ahbap Üniversite ahbaplığınıza ait görsellerin bağlantısını bu alanda paylaşırsanız harika olur. O kadar güzelsiniz ki yetişemiyoruz : )

 3. Ergün kurt 10 ay önce

  Toplum için elimizden geleni yapacağız.

 4. Emre okur 9 ay önce

  en azından yönlendirebiliriz hepimiz geçtik bu yollardan

Bir Cevap Bırakın

AHBAP PLATFORMU ÜYELİK SİSTEMİ

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account