İstanbul’un en köklü liselerini bir araya getiren ve bu yıl üçüncüsü gerçekleşecek olan “Genç Bi Şenlik için geri sayım başlarken bu yılki etkinliğe Haluk Levent’in başkanlığını yaptığı Anadolu Halk ve Barış Platformu (AHBAP) damgasını vuracak.

11.000 biletin kısa süre içerisinde tükendiği etkinlikte Gripin , Can Bonomo , Kalben , Pera , Sattas , Ezhel ve Edis ’ in sahne alacağı “Genç Bi Şenlik, 21 Ekim Cumartesi günü Life Park’ ta gerçekleşecek.

İstanbul’da düzenlenen en büyük ve en popüler gençlik şenliği olma özelliğini taşırken bu yılki etkinlikte AHBAP Doğu, Batı, Kuzey ve Güney’den katılım sağlayarak kaynaşma sağlayacak.

21 yaş üstünün katılmadığı etkinliklere öncü olan “Genç Bi Şenlik bu sene de büyük sahne gösterilerinin ve müzik gruplarının yanı sıra; sosyal sorumluluk, teknoloji, kültür, sanat ve spor etkinliklerine de ev sahipliği yapacak. AHBAP Platformu “Genç Bi Şenlik” etkinliğinde yaptığı ve yapacağı projeleri gençlere gençlerle anlatacak. Bu etkinliğe davet edilen  tek Sivil Toplum Kuruluşunun ise AHBAP olduğu belirtildi.

 

2 Yorum
  1. serefcan12 7 ay önce

    Tebrikler öncelikle… ben 1 aydan fazla mücadele veriyorum Bingöl ahbap temsilciliği askıya alınmış galiba ricaetsem iletişime geçebilir misiniz

Bir Cevap Bırakın

AHBAP PLATFORMU ÜYELİK SİSTEMİ

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account